Wesela

Ślub to najważniejsze dzień w życiu, a wesele to wyjątkowa uroczystość, którą będziecie wspominać przez całe życie. Jesteśmy pewni, że w Karczmie w polu Wasze marzenia rozkwitną najpiękniej, ponieważ nadamy im prawdziwą oprawę.

Organizacja Waszego wesela to dla nas wielki zaszczyt, dlatego zaplanujemy każdy szczegół, aby ta wyjątkowa noc pozostała dla Was i Waszych Gości najpiękniejszym wspomnieniem. Możecie nam w pełni zaufać, ponieważ połączymy doświadczenie, zaangażowanie i perfekcyjną organizację w wyjątkowe wesele na miarę Waszych marzeń.

Wygląd sali weselnej to bardzo ważna kwestia. Dbamy o to by sala przygotowana na przyjęcie weselne wyglądała elegancko. Stawiamy na minimalizm w dobrym tego słowa znaczeniu. Proponujemy Państwu kwiaty w wazonach na wysokich nóżkach w wybranym przez Państwa kolorze. Jeśli chodzi o gatunki kwiatów królujące w dekoracjach to uzależnione są od sezonu na poszczególne gatunki. Często używamy lilii, róż i tulipanów. Stoły nakrywamy białymi obrusami. Ważnym elementem dekoracyjnym są także świece, których nie brakuje na stołach weselnych.

Podpisanie umowy: Przy podpisaniu umowy na organizację przyjęcia weselnego wpłacają Państwo zadatek w wysokości 1500 zł. Dwa najważniejsze punkty w umowie to cena od osoby , data przyjęcia oraz minimalna liczba osób.

Rozliczenie przyjęcia następuje 5 dni przed weselem.

Jeśli mają Państwo pytania związane z organizacją przyjęcia weselnego, a nie znaleźliście odpowiedzi na naszej stronie prosimy o kontakt mailowy [email protected] lub [email protected]

Pakiety Weselne

Obiad Poślubny